Kim jesteśmy?

BJDM jest największą i najstarszą organizacją młodzieżową mniejszości niemieckiej w Polsce. Tworzymy otwartą grupę aktywnych, kreatywnych młodych ludzi, pragnących funkcjonować w przyjaznym, różnorodnym, tolerancyjnym społeczeństwie. Pracujemy na rzecz młodzieży i społeczności lokalnych – niezależnie od pochodzenia.

BJDM to miejsce pasji, samorealizacji, działania, gdzie KAŻDY może być sobą.

Kim jesteśmy?

co robimy?

Głównym celem naszej organizacji jest utrzymanie niemieckiej tożsamości w Polsce poprzez pielęgnowanie i popularyzację niemieckiej kultury i języka. W tym celu w ciągu całego roku oferujemy szereg projektów, takich jak wymiany, wyjazdy integracyjne, szkolenia, wydarzenia sportowe, kursy językowe, akcje charytatywne czy podróże studyjne. Poznajemy się i rozwijamy poprzez szeroko zakrojone działania – lokalne i międzynarodowe.

jak to robimy?

Prowadzimy działania integracyjne, kulturalne, edukacyjne, rozrywkowe i dobrze się przy tym bawimy! Realizujemy pomysły członków organizacji, oddając im przestrzeń w naszych pomieszczeniach i mediach społecznościowych. A to wszystko w rytm dwóch bliskich nam haseł: deutsche Qualität & Spaß.

Podobają Ci się nasze działania i chciałbyś stać się ich częścią?