Zarząd

Zarząd stoi na czele Związku Młodzieży Mniejszości Niemieckiej i ma za zadanie nie tylko godne reprezentowanie Związku, lecz także koordynowanie projektów, kontrolowanie finansów, czy zapewnianie dobrego kontaktu z organizacjami partnerskimi i kołami terenowymi ZMMN.

Przewodniczący – Oskar Zgonina
E-mail: oskar.zgonina@bjdm.eu
Wiceprzewodnicząca – Zuzanna Herud
E-mail: zuzanna.herud@bjdm.eu
 

Wiceprzewodnicząca – Andrea Polański
E-mail: andrea.polanski@bjdm.eu

Skarbnik – Weronika Koston
E-mail: weronika.koston@bjdm.eu
Sekretarz – Tomasz Polednia
E-mail: tomasz.polednia@bjdm.eu
Członek Zarządu – Mattheus Czellnik
E-mail: mattheus.czellnik@bjdm.eu
Członek Zarządu – Szymon Folp
E-mail: szymon.folp@bjdm.eu
Członek Zarządu – Łukasz Giertler
E-mail: lukasz.giertler@bjdm.eu
 
Członek Zarządu – Robert Kokot
E-mail: robert.kokot@bjdm.eu
 

Siedziba oraz biuro ZMMN znajduje się na ul. Konopnickiej 6 w Opolu.
Zajrzyjcie do nas! Serdecznie zapraszamy!