Przedstawiamy osoby, które stoją za tym całym zamieszaniem. Nadają rytm, kształt i sens naszej działalności. Reprezentują, koordynują, zajmują się współpracami, finansami i komunikacją. Sprawiają, że pomysły stają się rzeczywistością.

Paulina Widera
Paulina Widera

Przewodnicząca Zarządu

Jestem głosem młodzieży mniejszości niemieckiej w Polsce. Zajmuję się kierowaniem organizacją i jej reprezentacją. Dysponuję siecią kontaktów i chętnie pomogę przy Twojej inicjatywie.

Zadania: reprezentowanie, kierowanie bieżącymi sprawami
E-mail: paulina.widera.bjdm@gmail.com

Anna Franik
Anna Franik

Wiceprzewodnicząca Zarządu

Moje główne zadania to koordynacja pracy biura i jego pracy projektowej. Do niedawna sama byłam pracowniczką biura BJDM, dlatego dobrze znam to środowisko. Chętnie pomogę przy realizacji projektów i podzielę się zdobytym doświadczeniem!

Zadania: oferta projektowa, współpraca z biurem

Julia Otte
Julia Otte

Wiceprzewodnicząca Zarządu

Moje główne zadania to wsparcie pracy biura. Na co dzień aktywnie działam w swoim kole terenowym, co pomaga mi w zrozumieniu pracy projektowej.

Zadania: współpraca z biurem

Natalia Szczota
Natalia Szczota

Skarbniczka Zarządu

W BJDM jestem odpowiedzialna za zarządzanie finansami i budżetem. Jako Skarbniczka chętnie podzielę się z Wami niezbędną wiedzą oraz pomogę z tworzeniem kosztorysów na projekty.

Zadania: finanse BJDM, współpraca z biurem

Kasper Piechatzek
Kasper Piechatzek

Sekretarz Zarządu

Jako członek zarządu służę pomocą wszystkim pozytywnie zakręconym i aktywnym osobom, jak i tym chętnym, którzy chcą wstąpić do BJDM. Mój obszar działania to województwo Śląskie, ale każdemu udzielę cennej wskazówki, rady czy też pomysłu. Razem możemy rozwijać i reklamować naszą organizację.

Zadania: wsparcie członków BJDM, wsparcie grup młodzieżowych w województwie Śląskim

Wiktoria Ernst
Wiktoria Ernst

Członkini Zarządu Krajowego

W BJDM pełnię rolę odpowiedzialnej za wsparcie grup młodzieżowych oraz ich członków. Jestem redaktorką Antidotum. Oferuję swoje doświadczenie, pomysły i wiedzę, aby pomóc w organizacji ciekawych projektów.

Zadania: wsparcie członków BJDM, oferta projektowa, współpraca z placówkami edukacyjnymi

Martin Koj
Martin Koj

Członek Zarządu Krajowego

Moim zadaniem w BJDM jest utrzymywanie kontaktu z innymi mniejszościami. Chętnie wdrożę Ciebie w działalność naszego Związku, nie zapominając o dobrej zabawie i indywidualnym podejściu.

Zadania: współpraca z innymi mniejszościami narodowymi

Weronika Kordaczuk
Weronika Kordaczuk

Członkini Zarządu Krajowego

Jestem reprezentantką północnej polski w BJDMie. Ukończyłam 5 edycję ELOm i 4 edycję proELOm. Chętnie pomogę przy organizacji projektów, a szczególnie tych w Olsztynie.

Zadania: wsparcie członków BJDM, oferta projektowa, wsparcie grup młodzieżowych
E-mail: weronika.kordaczuk@bjdm.eu

Mikołaj Kurowski
Mikołaj Kurowski

Członek Zarządu Krajowego

Jestem reprezentantem BJDMu w województwie śląskim. Odpowiadam za pomoc w sprawach medialnych oraz służę wsparciem działaczom i działaczkom.
Jestem redaktorem magazynu "Antidotum" i wspieram jego działanie.

Zadania: Media BJDM, wsparcie członków BJDM, oferta projektowa, wsparcie grup młodzieżowych