Przedstawiamy osoby, które stoją za tym całym zamieszaniem. Nadają rytm, kształt i sens naszej działalności. Reprezentują, koordynują, zajmują się współpracami, finansami i komunikacją. Sprawiają, że pomysły stają się rzeczywistością.

Oskar Zgonina
Oskar Zgonina

Przewodniczący Zarządu

Jestem głosem młodzieży mniejszości niemieckiej w Polsce. W BJDM kieruję pracami zarządu i reprezentuję organizację na zewnątrz.

oskar.zgonina@bjdm.eu, 516 621 011

Zuzanna Herud
Zuzanna Herud

Wiceprzewodnicząca Zarządu

Moje główne zadania to koordynacja pracy biura i jego pracy projektowej. W okresie wiosenno-letnim popołudniami często zaglądam do BJDM Garten. Chętnie Wam pomogę przy realizacji projektów i podzielę się zdobytym doświadczeniem!

Kontakt: Tel: 788 017 213, E-Mail: zuzaherud@gmail.com

Andrea Polański
Andrea Polański

Wiceprzewodnicząca Zarządu

W BJDM odpowiadam za działalność medialną. Współtworzę Social Media, współpracuję z kwartalnikiem Antidotum, reprezentuję BJDM w mediach oraz organizuję projekty.

andreagogolin@gmail.com
+48 695 241 881

Weronika Koston
Weronika Koston

Skarbnik Zarządu

Odpowiednie zarządzanie finansami to moja działka! Chętnie pomogę przy wnioskowaniu, realizowaniu i rozliczaniu projektów. Dysponuję siecią kontaktów, która jest otwarta na współpracę i z pewnością chętnie pomoże przy wspólnych inicjatywach!

Kontakt: 577189867 lub weronika.koston@bjdm.eu

Mattheus Czellnik
Mattheus Czellnik

Sekretarz Zarządu

Moim zadaniem w BJDM jest utrzymywanie kontaktu z kołami terenowymi. Chętnie pomogę w codziennej organizacji życia koła i w poszukiwaniu pomysłów na nowe projekty. Zapraszam do kontaktu w każde popołudnie od godziny 16:00.

Kontakt : 796746468 lub mattheus.czellnik@bjdm.eu

Łukasz Giertler
Łukasz Giertler

Członek Zarządu Krajowego

Reprezentuję młodzież Mniejszości Niemieckiej z południa województwa Śląskiego. W BJDM skupiam się na wsparciu grup projektowych, między innymi przy City Bound. Reprezentuję naszą organizację podczas ważnych wydarzeń medialnych.

lukasz.giertler@bjdm.eu
numer 784 647 021

Marek Ozimek
Marek Ozimek

Członek Zarządu

W BJDM jestem odpowiedzialny za media. Bardzo lubię pomagać w organizacji różnych imprez. W wolnym czasie gram na trąbce i spełniam się muzycznie. Można się do mnie odezwać w każdy piątek.

marek.ozimek@bjdm.eu
numer 882 120 995

Julia Chrobok
Julia Chrobok

Członek Zarządu

Zajmuję się integracją członków BJDM. Można się ze mną kontaktować w sprawach dotyczących organizowanych przez nas projektów i szeroko rozumianej integracji. Uczestniczę m.in. w Wielkim Ślizganiu, Weihnachts-Konzert czy Gali 30-lecia. Interesuję się kulturą, muzyką, ekologią, komunikacją publiczną i działalnością charytatywną.

julia.chrobok@bjdm.eu
+48513638828

Robert Kokot
Robert Kokot

Członek zarządu

Zajmuję się kołami terenowymi BJDM, więc jeśli masz pytanie odnośnie projektów w swoim kole, chętnie Ci pomogę rozwiać wszelkie wątpliwości i rozwiązać pojawiające się problemy.

Robert.kokot@bjdm.eu
733933066