Przedstawiamy osoby, które stoją za tym całym zamieszaniem. Nadają rytm, kształt i sens naszej działalności. Reprezentują, koordynują, zajmują się współpracami, finansami i komunikacją. Sprawiają, że pomysły stają się rzeczywistością.

Weronika Koston
Weronika Koston

Przewodnicząca Zarządu

Jestem głosem młodzieży mniejszości niemieckiej w Polsce. Zajmuję się zarządzaniem organizacją, jej prezentacją, lecz także chętnie mogę pomóc przy realizowaniu projektów. Dysponuję siecią kontaktów, która jest otwarta na współpracę i z pewnością chętnie pomoże przy wspólnych inicjatywach!

Mail: weronika.koston@bjdm.eu

Joanna Ratuszna
Joanna Ratuszna

Wiceprzewodnicząca Zarządu

Jestem redaktorką kwartalnika „Antidotum” oraz zajmuje się tworzeniem atrakcyjnej ofert dla młodzieży i studentów. Dodatkowo reprezentuję BJDM poza granicami Polski i chętnie jestem do Waszej dyspozycji!

Antonia Buhl
Antonia Buhl

Wiceprzewodnicząca Zarządu

Moim głównym zadaniem jest integracja członków BJDM. Zajmuję się projektami i spotkaniami mającymi na celu utworzyć dobrą atmosferę i nowe znajomości między nami.

Patryk Lisek
Patryk Lisek

Skarbnik Zarządu

Andrea Pownuk
Andrea Pownuk

Sekretarz Zarządu

Moje główne zadania to koordynacja pracy biura i jego pracy projektowej. W okresie wiosenno-letnim popołudniami często zaglądam do BJDM Garten. Chętnie Wam pomogę przy realizacji projektów i podzielę się zdobytym doświadczeniem!

Lukas Czellnik
Lukas Czellnik

Członek Zarządu Krajowego

Jako członek zarządu służę pomocą wszystkim pozytywnie zakręconym i aktywnym osobom jak i tym chętnym, którzy chcą wstąpić do BJDM. Udzielę cennej wskazówki, rady czy też pomysłu aby razem rozwijać i reklamować naszą organizację

Marek Ozimek
Marek Ozimek

Członek Zarządu Krajowego

Moim zadaniem w BJDM jest utrzymywanie kontaktu z wszystkimi członkiniami i członkami organizacji. Chętnie wdrożę Ciebie w działalność naszego Związku, nie zapominając o dobrej zabawie i indywidualnym podejściem do każdej osoby. Skontaktuj się już teraz i otwórz się na nowe możliwości.
Mail: marek.ozimek@bjdm.eu

Dominik Duda
Dominik Duda

Członek Zarządu Krajowego

Skupiam się na wsparciu kół terenowych oraz na zakładaniu grup tematycznych jako alternatywy zaangażowania się w BJDM. Chętnie pomogę w codziennej organizacji życia koła, w poszukiwaniu pomysłów na nowe projekty oraz w rozwiązaniu problemów. Interesuję się generalnie zarządzaniem projektów i historią lokalną. Drugim moim zadaniem jest praca medialna na rzecz naszej organizacji.

Daria Kulik
Daria Kulik

Członek Zarządu Krajowego

W BJDM jestem odpowiedzialna za koordynację pracy biura i jego pracy projektowej. Ponadto służę pomocą przy poszukiwaniu pomysłów na nowe projekty oraz ich stopniowego wprowadzania w życie. W razie pytań służę pomocą.