Zwycięzca konkursu „Idiomy Niemieckie – Nie takie straszne jak je malują”

Z ogromną radością pragniemy ogłosić wyniki konkursu językowo-artystycznego pt. „Idiomy Niemieckie – Nie takie straszne jak je malują”. Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Państwem efektami tej inspirującej inicjatywy. Jury stało przed nie łatwym zadaniem, bowiem nadesłanych było ponad 80 prac konkursowych🫢.
Jednakże po długich obradach wyłoniono następujących zwycięzców: I Maja K. z PSP w Dzierżysławiu II Marcel G. z PSP w Solarni III Miron M. z PSP w Rogowie Opolskim Ponad to Jury wyróżniło następujące prace: Bartosza K. z PSP w Cisku, Leny B. z PSP w Krasiejowie, Karoliny B. z PSP w Krasiejowie, Julii B. z PSP w Krasiejowie, Hanny G. z PSP w Dobrzeniu Wielkim, Adeli K. z PSP w Dobrzeniu Wielkim, Leny L. z  PSP w Kędzierzynie-Koźlu, Marty Ś. z PSP nr. 20 w Opolu, Pauliny P. z ZSP w Kochcicach, Jakuba D. z PSP w Dziergowicach
Jako organizatorzy, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie. Wasza kreatywność i zaangażowanie przerosły nasze oczekiwania, a wasze prace były prawdziwą inspiracją dla naszego jury! Ponad to dziękujemy również Nauczycielom oraz szkołą, które tak licznie zaangażowały się w sam konkurs🏫.
Nagrody oraz dyplomy zostaną wysłane w najbliższym czasie, dlatego możecie wypatrywać już listonosza 😁. Tymczasem zapraszamy do podziwiania nagrodzonych prac konkursowych, które znajdują się poniżej🤩.