Konkurs „O dobrej współpracy”!

Jesteś w wieku 15-26 lat? Masz determinacje do pracy i chciałbyś/chciałabyś pokazać nam jak według Ciebie wygląda dobra współpraca polsko-niemiecka? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie! ???? 

???? Weź udział w naszym konkursie „O dobrej współpracy” i pokaż nam jak Ty widzisz współpracę polsko-niemiecką! W tym celu stwórz filmik, sondę, wywiad, artykuł naukowy lub inną kreatywną formę, która umożliwi pokazanie wielokulturowości opartej o współpracę polsko-niemiecką. ????

Zwycięzcy konkursu będą mieli okazję wziąć udział w Konferencji Młodzieżowej w Krzyżowej ZA DARMO! To właśnie w tym historycznym miejscu pojednania będą zorganizowane warsztaty umożliwiające wymianę poglądów i pomysłów, które oparte nie tylko o wiedzę merytoryczną ale również praktyczną! ????

Oprócz tego czekają na was atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości 500 zł, 300 zł oraz 200 zł! ????

Czekamy właśnie na Ciebie! Prześlij nam swoją pracę konkursową do 24 lipca! ????‍♀️

❗️ Więcej informacji poniżej!

Formularz zgłoszeniowy: https://t1p.de/wspolpraca2022
Regulamin: https://t1p.de/regulaminkonkurs 
Zadanie „Kampania ponad podziałami promująca wielokulturowość Woj. Opolskiego” jest współfinansowane z budżetu Województwa Opolskiego w ramach zadania publicznego upowszechniania i ochrony wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji w 2022 roku.