Konkurs na Reelsa „Jeden człowiek – wiele tożsamości”

❓ Czym jest tożsamość? Podwójna narodowość, przynależność do mniejszości narodowej lub etnicznej czy różnoraka tożsamość płciowa – wszystkie te aspekty pomagają nam zdefiniować samego siebie; kim jestem, gdzie przynależę. A może naszą tożsamość kształtują jeszcze inne elementy: aktywizm, społeczeństwo, polityka, przyroda?

✅ Konkurs „Jeden człowiek – wiele tożsamości” ma na celu uświadomić publice, na jak wiele sposobów to zdanie może być rozumiane. Społeczeństwo to coś różnorodnego, ponieważ każdy i każda z nas, jako jednostka, wnosi coś wyjątkowego i unikatowego. To nasza własna tożsamość wpływa na tożsamość społeczną.

? Nagraj krótką rolkę filmową, tzw. „Reelsa”, w którym opowiesz, bądź pokażesz, jaka jest Twoja tożsamość, co ją kształtuje i co ona dla ciebie znaczy. Pozwól ludziom przyjąć Twoją perspektywę i powiedz nam kim jesteś!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Zapoznaj się z regulaminem konkursu, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na nasz adres mailowy redaktion.antidotum@gmail.com. Czekamy na Twoją pracę do 30 września. Do zobaczenia!

*Link do regulaminu i formularza zgłoszeniowego: https://drive.google.com/file/d/11WqtTy-YPbVYOR1zIQo-w4ctaIT9yuB5/view?usp=sharing