Konkurs kolęd

W ramach jarmarku Bożonarodzeniowego organizujemy również konkurs kolęd!

Regulamin konkursu kolęd z okazji Jarmarku Bożonarodzeniowego online

Związku Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w Opolu

 1. Organizatorem konkursu jest Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w Opolu.
 2. Celem i przedmiotem konkursu jest przedstawienie niemieckojęzycznych kolęd podczas transmisji jarmarku online.
 3. W konkursie będą mogły wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych oraz członkowie kół BJDM, dzieci wywodzące się ze środowiska Mniejszości Niemieckiej, jak również wszyscy sympatycy niemieckojęzycznych kolęd. Konkurs jest podzielony na 3 kategorie: soliści, duety oraz zespoły.
 4. Uczestnik powinien wypełnić przygotowany przez organizatora formularz online: https://t1p.de/BJDM-Weihnachtsmarkt
 1. Termin nadsyłania zgłoszeń do występów dla szkół oraz organizacji wraz z listą utworów, amatorskim nagraniem, bądź linkiem do portalu, na którym znajduje się nagranie z występem w j. niemieckim do 01.12.2020 r. za pomocą strony WeTransfer na adres: archiwumbjdm@gmail.com
  Nagranie to powinno być w rozdzielczości Full HD.
 2. Z obrad Komisji zostanie sporządzony protokół podpisany przez wszystkich członków Komisji, który przechowywany będzie w siedzibie organizatora.
 3. Występy oceniane będą według kryteriów: oryginalność, stopień trudności piosenki, pomysłowość i prezentacja, poziom warsztatu muzycznego. Wyniki działań komisji konkursowej są ostateczne i nie podlegają procedurze odwoławczej.
 1. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas koncertu jarmarku online. Podczas koncertu zostaną również zaprezentowane zwycięskie nagrania.
 2. Uczestnicy zostaną nagrodzeni przez organizatora, a nagrody zostaną wysłane do domu.
 3. Niniejszy regulamin jest jedynym i wyłącznym dokumentem określającym warunki i zasady prowadzenia konkursu kolęd.
 4. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na zbieranie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych przez Organizatora w celach promocyjno-marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).

Bardzo serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału!