Konferencja Młodzieżowa 2018!

Szczegóły wydarzenia

 • Konferencja Młodzieżowa 2018!
 • Dodano: 12 grudzieñ 2018

 • Zapraszamy Was na weekendowy projekt, który organizowany będzie jeszcze w grudniu tego roku! 

  Więcej informacji poniżej: 

  Konferencja Młodzieżowa 2018 już oficjalnie odbędzie się od 14-16.12 w Opolu w czterogwiazdkowym hotelu DeSilva Premium Opole. Zarezerwujcie sobie już czas i odwiedzajcie nas na FB, żeby wypełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona, więc zapiszcie się już dziś na Konferencję Młodzieżową! W programie znajdziecie ciekawe warsztaty, na których będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat zaangażowania społecznego oraz nowoczesnego obrazu Niemiec.

  Krótki opis programu:

  Projekt rozpoczyna się w piątek 14.12. o godzinie 16.00 przyjazdem uczestników, uroczystego rozpoczęcia konferencji oraz imprezy integracyjnej. 

  W sobotę 15.12 odbędą się warsztaty oraz wspólne wyjście na Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany w tym dniu na opolskim rynku przez ZMMN, wieczorem odbędzie się wspólne spotkanie adwentowe środowisk młodzieżowych Mniejszości Niemieckiej.

  W niedzielę 16.12 odbędzie się podsumowanie warsztatów, konferencji, przedstawienie efektów pracy grupowej oraz zakończenie projektu.

  Opłata za udział wynosi 30 zł dla członków ZMMN z ważną legitymacją członkostwa oraz 35zł dla osób nienależących do ZMMN oraz członków ZMMN bez ważnej legitymacji członkostwa.

  W ramach projektu uczestnikom zostaje zapewniony: nocleg oraz pełne wyżywienie w czterogwiazdkowym hotelu DeSilva Premium Opole.


  Poniżej znajdziecie formularz! 
  https://goo.gl/forms/BDwxxupGkjmJhC8G2