Deutsch-Polnische Fortbildung: 'Handlungsorientierte Perspektiven von Gedenkstättenfahrten'

Szczegóły wydarzenia

 • Deutsch-Polnische Fortbildung: 'Handlungsorientierte Perspektiven von Gedenkstättenfahrten'
 • Dodano: 16 listopad 2015

 • Szkolenie jest skierowane do osób, które chciałyby w przyszłości włączyć się aktywnie w tworzenie wyjazdów studyjnych do miejsc pamięci, organizowanych przez Internationales Bildungs- und Begegnungswerk in Dortmund we współpracy z Instytutem Regionalnym w Katowicach. Będziemy wspólnie zastanawiać się nad metodami pracy na wymianach polsko-niemieckich i sami przejdziemy trening z zachowania w sytuacji wykluczenia z profesjonalnym trenerem - Jürgenem Schlicherem. Polecam zapoznać się z filmami o nim na youtube!

  Jürgen Schlicher arbeitet seit 15 Jahren im Trainingsbereich zu Diversity Management, Nicht-Diskriminierung und Interkulturalisierung und bietet für Gruppen und Teams Trainings, Supervision, Coaching und Prozessberatung an. Er ist externer Diversity-Berater für IKEA Deutschland, L?Oreal, Lilly und Vodafone, für die er unter anderem Führungskräftetrainings, langfristige Prozessbegleitung und Netzwerk-Coaching anbietet: javascript:nicTemp();
  Szkolenie będzie TYLKO w języku niemieckim.

  Termin: 04.12. - 06.12.2015

  Miejsce: Kolonia

  Opłata: 100 Euro (dla studentów możliwa zniżka)
  Koszty podróży zostaną pokryte. Prosimy jednak o wcześniejszą konsultację kosztów podróży.

  Czekam na Państwa zgłoszenia do 19.11.

  Wystarczy przesłać imię i nazwisko, datę urodzenia, nazwę miejsca pracy/organizacji, w której Państwo działacie oraz kilka zdań na temat Państwa motywacji do wzięcia udziału w szkoleniu.