"Europejski dzień języków"

Szczegóły wydarzenia

 • "Europejski dzień języków"
 • Dodano: 09 wrzesieñ 2014

 • Europejski dzień języków - 22.09.2014  Szanowni nauczyciele i nauczycielki, drodzy gimnazjaliści,

  w związku z "Europejskim dniem języków" Niemieckie Towarzystwo Oświatowe, Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej, Związek Niemieckich Stowarzyszeń„ Społeczno - Kulturalnych w Polsce oraz Instytut Stosunków Międzynarodowych organizuje w poniedziałek 22.09.2014, dzień„ edukacyjno - rozrywkowy w języku niemieckim pod mottem "Inspektor Gadget szuka niemieckich śladów w Opolu". Spotkamy się™ o 9:30 przed filharmonią żeby wspólnie z inspektorem podjąć‡ oprowadzenie przez miasto. Następnie będzie wykład o "Sztuce przeklinania" oraz tematyczne zabawowy popołudnie jako miłe zakończenie dnia. 
  Program przewidywanie zakończy się™ około godziny 15.00
  Uczestnicy nie będą… musieli‡ płacić‡ wpisowego a jedzenia zapewne wystarczy dla każdego. Jeśli pogoda nie będzie dopisywała polecamy zabrać‡ z sobą… nieprzemakalną… odzież.
  Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy zainteresowanych o szybkie wypisanie formularzy zgłoszeniowych. Odpowiedni formularz oraz szczegółowy program jest dostępny w załączeniu.
  Chcielibyśmy również zaprosić na™ Koncert garażowy 25.09.2014, który również odbędzie się™ w ramach "Europejskiego dnia języków". Więcej informacji już niebawem.    W razie pytań„ zapraszamy do kontaktu mailowego: ifa.assistent@gmail.com


  Zapraszamy również do odwiedzenia strony: www.dbg.vdg.pl.


   ETS.pdf